تبلیغات
سینما کره - بمب اینترنت 3

بخش ها

سخنان بزرگان(1)
اخبار فیلم و سریال(3)
عکس سریالهای کره ای(1)
شعرهای عاشقانه(25)
شاعران معاصر ایران(7)
حکم علما و روحانیون(3)
حجاب در ایادین(3)
دانستنیهای ازدواج(38)
دانستنیهای جنسی(13)
بیماریهای جنسی(10)
مادران(4)
رایانه و اینترنت(6)
تجارت الکترونیک(3)
طراحی سایت(3)
پناهندگی و اقامت(1)

لینک های روز

جستجو

آرشیو

هفته دوم آذر 1388

همه آرشیوها

مطالب اخیر

شعرهای عاشقانه 4
جملات عاشقانه
نازنینـــــــــــــــــــم !
چکه های خاطره 3
چکه های خاطره 2
چکه های خاطره
جملات عاشقانه ... 2
جملات عاشقانه ...

لیست آخرین پستها

خروجی مطالب

RSS   Atom

بزرگترین مرکز دانلود رایگان


بمب اینترنت 3


البته تمامی کلمات کلیدی زیر باید در خود وبلاگ منتشر شود و اگر قصد دارید که این کلمات را در قالب وبلاگ خود استفاده کنید باید کلمات را در قسمت meta keyboard  یا کلمات کلیدی کپی کنید

اکثر افرادی که وبلاگ راه اندازی می کنند, یکی از بزرگترین آرزوهایشان در دنیای وبلاگ و وبلاگ نویسی این است که , وبلاگشان مخاطب زیادی داشته باشد و بعبارتی مطالب وبلاگ را تعداد افراد زیادی مطالعه کنند و بالاخره بعد از گذشت مدت زمانی نه چندان طولانی وبلاگشان معروف و مشهور شده و روزانه هزاران بازدید کننده ثابت داشته باشد.

اکثر وبلاگ نویسان چنین آرزویی دارند اما راههای نیل به این هدف در دنیای وبلاگ نویسی , یعنی داشتن مخاطب بسیار زیاد چیست؟ چگونه باید معروفیت و شهرت بدست آورد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت راه حلهای موجود برای نیل به این هدف زیاد است اما باید توجه داشت که با هر راه حلی نمیتوان محبوب شد! و شهرت بدست آورد.


راه حل اول:

تعداد از افرادی که تازه کار وبلاگ نویسی را شروع میکنند و هدف مشخصی از وبلاگ نویسی ندارند و تنها برای اینکه وبلاگ داشته باشند اینکارو کرده اند , برای معرفی وبلاگ خود به دیگران یک روش ابداعی را بکار میگیرند بدین صورت که یک متنی شبیه به این: "با سلام ‏, این اولین باره که به وبلاگتون سر میزنم باید بگم خیلی جالبه, مطالبی توپی دارین به ما هم سر بزنین" را تهیه و بعد از Copy کردن آن به لیست وبلاگهای پرشین بلاگ و بلاگ اسکای و ... یا لینکهای موجود در وبلاگهای مردم رفته و بدون خواندن حتی یک کلمه از مطالب وبلاگ! در بخش مربوط به نظرخواهی آن را Paste می کنند. بدین امید که صاحب وبلاگ از تعریف و تمجید این شخص خوشش بیاد و سری به وبلاگش بزنه. پر واضح است که چنین روشی برای رسیدن به هدف‏, نه تنها مفید و موثر نیست بلکه ممکن است حتی باعث ذهنیتی بد نسبت به چنین وبلاگ و وبلاگ نویسی شود. چرا که کافیست شخص چنین جملاتی را از شخص مزبور در وبلاگ یک شخص دیگر نیز ببیند در آن زمان مطلب نوشته شده یک Spam تلقی خواهد شد نه یک نظر!

راه حل دوم:

 

شخص وبلاگ نویس تازه کار , به وبلاگهای دیگران سر زده و بعد از مطالعه آن مرتب برای هر مطلبی نظر می دهد بدون آنکه نظرش مرتبط به مطلب باشد! یا سودی برای نویسنده داشته باشد. اینکار وی باعث کنجکاوی وبلاگ نویسان شده و از خود سوال میکنند که این اعجوبه دیگه کیه؟ و به وبلاگش سر میزنن تا جواب سوال خود را پیدا کنن. وبلاگهای چنین افرادی معمولا ارزش همان یکبار دیدن را دارند! خوب نتیجه اینکه این روش هم مفید و موثر نیست.

راه حل سوم:

شخص وبلاگ نویس تازه کار که کمی هم دچار اعتماد به نفس کاذب است , در وبلاگش درباره وبلاگهای معروف و مشهور یا نویسندگان آن نقد نوشته و یا حتی پا را از اینم فراتر گذاشته و به فاش کردن مسائل پشت پرده آن وبلاگ یا نویسنده ( یک یک درصد هم درست نیست ) می پردازد. در این صورت به لحاظ شهرت آن وبلاگ و یا شخص مطالب نوشته شده در این قبیل وبلاگها بعضا از وسی دیگر وبلاگ نویسان با جدیت پیگیری و خوانده می شود . اما چنین شخصی هنگامی به 100 درصد هدف خود می رسد که وبلاگ نویس مشهور و معروف در وبلاگش نسبت به چنین مطلبی اعتراض کند , چرا که با لینکی که به مطلب نوشته شده بر علیه خودش می دهد تا مظلومیت خود ثابت کند , نا خواسته تعداد زیادی بازدید کننده به آن وبلاگ می فرستد. همانطور که پیداست این روش هم دوام نخواهد داشت و بعد از چند روز مفید و میسر نخواهد بود.

راه حل چهارم:

شخص وبلاگ نویس تازه کار, سوژه ای حاشیه ساز که برای عموم مردم جامعه جذاب است را برای مطالبش انتخاب کند و روی آن جولان دهد. چنین سوژه ای میتواند مثلا گم کردن بچه ‏, دزدیده شدن آن , تظلم خواهی , فحشا و خاطرات مربوط به آن و ... باشد. در اینگونه موارد در یک زمان محدود تعداد بازدیدکنندگان یک وبلاگ بسیار زیاد خواهد شد اما بعد از فروکش کردن تب آن سوژه ‏, بازدید کنندگان وبلاگ را به فراموشی می سپارند و بازدیدهای وبلاگ کم می شود. نمونه این راه حل را اخیرا شاهد بودیم که به لحاظ حساسیت موضوع حتی بعضی از روزنامه ها هم به چنین مطلبی لینک دادند.

راه حل پنجم: 

در این روش وبلاگ نویس در وبلاگ نه چندان مهم , معروف و مشهور خود که مطالبی جالبی هم ندارد به وبلاگهای دیگران لینک داده و مدام از طریق ایمیل , PM و نظرخواهی , درخواست لینک متقابل از وبلاگها میکند. و از این حقیقت بی خبر است که لینکهای موجود در یک وبلاگ یعنی اینکه شخص وبلاگ نویس علاوه بر وبلاگ خود وبلاگهای دیگری که به نظرش برای بیننده بسیار مفید خواهد بود را معرفی میکند نه هر وبلاگی را! حتی بعضی جاها گفته می شود که شخصی اصلی وبلاگ نویس را باید از لینکهایی که در وبلاگش گذاشته شناخت نه مطالبش!  .در چنین حالتی بعضاً دیگر وبلاگنویسان در معذوریت اخلاقی قرار گرفته و شخص را در رسیدن به هدفش یاری میکنند.  

راه حل ششم:

وبلاگ نویس تازه کار مایه دار است!  طراحی قالبش را به تیمی متخصص می سپارد و با پرداخت هزینه بالا شکل زیبایی به ظاهر وبلاگش میدهد سپس از طریق تبلیغات تصویری و متنی در سایتها و وبلاگهای دیگر ( که زیاد هم قیمت بالایی ندارند ) وبلاگ خود را از بیننده تغذیه میکند. در این روش دو حالت ممکن است وجود داشته باشد: 1) مطالبش نیز به اندازه ظاهر وبلاگش مفید , به درد بخور و جالب باشند . در اینصورت به احتمال زیاد تبلیغات برای چنین وبلاگی موثر خواهد بود و بیننده های زیادی را نصیبش خواهد کرد و بعد از مدت کمی بیننده ثابت تقریبا زیادی هم خواهد داشت. 2) مطالب وبلاگ زیاد جالب نباشد و برای مراجعه کننده جذابیت نداشته باشد . در اینصورت تبلیغات موثر نیست و هزینه آن دور انداخته شده است.

راه حل هفتم:

وبلاگ نویس تازه کار از همان اول میداند چه میکند و از وبلاگش چه میخواهد و یا در وبلاگش دنبال چیست. چنین شخصی به نوشتن مطالب مفید و موثر در هر زمینه ای که توانمندی دارد , می پردازد.و به دنبال این نیست که با دوز و کلک مردم را به وبلاگش بکشاند چرا که میداند مطالبش بیینده را خواهد آورد. این قبیل از وبلاگها و وبلاگنویسان به ندرت یافت می شوند. اینها اگر به دیگر وبلاگها لینک هم ندهند به لحاظ مطالب و محتوایی که دارند لینکهای زیادی را از دیگر وبلاگها میگیرند , زیرا همانطور که گفتیم وبلاگنویسان خوب در وبلاگ خود به وبلاگهای خوب و مفید لینک میدهند نه هر وبلاگی! 

راه حل هشتم:

وبلاگ نویس تازه کار وارد باند! یکی از وبلاگنویسان معروف و مشهور شود. این باندها در در دنیای وبلاگ نویسی در موضوعات گوناگون چون سیاسی ‏, سکسی , آموزشی و ... وجود دارند . در این باندها کافیست شما مطالبی را در جهت خواسته های رئیس باند! بنویسی نه آنچه را که دلت میخواهد. وارد شدن هم به این صورت است که از رئیس باند یا دیگر اعضا برای وبلاگت یا بعضی از نوشته هایت که گلچین شده ,لینک بگیریارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
[ نویسنده : مهدی حسینی در دوشنبه 9 آذر 1388 و ساعت 10:27 ب.ظ مرتبط با رایانه و اینترنت | لینک | نظرات ]امار سایت

 
 


آمار
اطلاعات سایت
آخرین بروز رسانی:
کل مطالب :

مدیر سایت:

مهدی حسینی

لینکستان

بزرگترین مرکز دانلود
بهترین سریالهای دنیا
سینما کره
محصولات زناشویی

همه لینکها

/html>