تبلیغات
سینما کره - فقط آمیزش جنسی زن و شوهر

بخش ها

سخنان بزرگان(1)
اخبار فیلم و سریال(3)
عکس سریالهای کره ای(1)
شعرهای عاشقانه(25)
شاعران معاصر ایران(7)
حکم علما و روحانیون(3)
حجاب در ایادین(3)
دانستنیهای ازدواج(38)
دانستنیهای جنسی(13)
بیماریهای جنسی(10)
مادران(4)
رایانه و اینترنت(6)
تجارت الکترونیک(3)
طراحی سایت(3)
پناهندگی و اقامت(1)

لینک های روز

جستجو

آرشیو

هفته دوم آذر 1388

همه آرشیوها

مطالب اخیر

شعرهای عاشقانه 4
جملات عاشقانه
نازنینـــــــــــــــــــم !
چکه های خاطره 3
چکه های خاطره 2
چکه های خاطره
جملات عاشقانه ... 2
جملات عاشقانه ...

لیست آخرین پستها

خروجی مطالب

RSS   Atom

بزرگترین مرکز دانلود رایگان


فقط آمیزش جنسی زن و شوهر


ولی بجز آمیزش جنسی زن و شوهر، هرگونه راههای دیگر رفع شهوت، غیر بهداشتی، غیر علمی، غیر شرعی و غیر عقلی است. و هر چیز که با علم و شرع و عقل در تضاد باشد مسلم است که زیان آور و خطرساز است و گناه محسوب می شود. یکی از راههای غیر شرعی و غیر علمی دفع شهوت « لواط» است.

 

تا دو سه سال پیش، خیلی ها می پنداشتند که « لواط» عمل چندان زیان آوری نیست. از این نظر، حتی در کشورهایی پیشرفته چون انگلستان و بلژیک لایحه « ازدواج مرد با مرد» را به مجلسهای قانونگذاری خود بردند و به تصویب رساندند.

اکنون پس از گذشت چند سال از تصویب آن لایحه زشت  منحط با پیدایش بیماری « ایدز» و شیوع آن در جهان غرب، همه دریافته اند که « لواط» ( = آمیزش جنسی غیرطبیعی میان دو مرد) چه زیانها و خطرها و ننگ های بزرگی در بر دارد.

  درمان انزال جنسی زود رس چیست؟

 

هنگام نزدیکی با شریک جنسیتان هنگامی که فکر می کنید موقع انزال نزدیک است الت تناسلی خود را بیرون اورده و خود یا شریک جنسی شما باید ان را شدیدا از ناحیه سر الت فشار دهد تا احساس درد کنید همین احساس در باعث خواهد شد که شما انزالتان به عقب بیفتد.

 

اعتماد به نفس داشته باشید چون این مشکل خیلی شایع است اگر بتوانید به طریقی شریکتان را زودتر و بیشتر تحریک کنید مساله حل خواهد شد چون در تعریف انزال زود رس امده است که به طور پیا پی از شریک خود زود تر ارضا می شود بنابرین قبل از نزدیکی از طرق دیگر ناحیه تناسلی شریکتان را تحریک کنید تا او زود تر ارضا شود  معمولا اقایان پس از بار اول که ارضا می شوند به مدت چندین دقیقه دیگر ارضا نخواهند شد پس برای ارضا شریک جنسی خود به یک بار ارتباط جنسی قانع نشوید و پس از ارضا اول خود او را ارضا کنید  یعنی پس از یك بار سكس كه خود ارضا شدید ولی شریكتان ارضا نشده است پس از یك مدت كوتاه دوباره با وی نزدیكی كنید ،‌مطمئن باشید كه در مرتبه دوم ارضا خواهد شد   ،اگر شما و شریك جنسیتان از سكستان لذت ببرید و هر دو ارضا شوید این مدت طبیعی است ولی اگر احساس رضایت ندارید و نمی توانید شریكتان را ارضا كنید ممكن است كه دچار انزال زود رس باشید ،یك مثال مردی را در نظر بگیرید كه پس از یك دقیقه ارضا می شود و شریكش هم در همین مدت یك دقیقه ارضا می گردد ، وی دچار انزال زود رس نمی باشد ، حال فرد دومی را در نظر بگیرید كه پس از چهار دقیقه ارضا می شود و تاكنون نتوانسته است كه شریك جنسیش را ارضا كند ، وی ممكن است كه دچار انزال زود رس باشد ، البته ممكنه كه طرف مقابل مشكل داشته باشد و باید بررسی كرد كه چرا زود ارضا نمی شود  این مساله خیلی خیلیی شایع است ، وبعضی از افراد برای درمان انزال زود رس از دارو استفاده می كنند و گروهی هم به مواد مخدر رو می اورند و ممكن است كه این مساله ساده كه با رفتار درمانی به سادگی قابل رفع بوده است سر اغاز اعتیاد باشد  احمد سوال كرده است كه از چه دارو هایی جهت طولانی كردن مدت انزال می توان استفاده كرد.

 

دوست گرامی اگر شما دچار انزال زود رس هستید باید این مشكل را با رفتار درمانی درمان كرد نه با دارو، برای این كار باید هنگام نزدیكی با شریك جنسیتان هنگامی كه حس می كنید كه به زمان انزال نزدیك شده اید ، سر الت تناسلی خود را توسط خودتان یا شریكتان به شدت فشار دهید تا احساس درد كنید ، سپس پنج ثانیه صبر می نمایید و دوباره مشغول سكس می گردید این كار را چندین بار انجام می دهید ، تا ارضا گردید پس از دو الی سه هفته خواهید دید كه مشكلتان حل شده است ، از ان جا كه این مشكل اغلب جنبه اعتماد به نفس و روانی دارد و اگر در یك الی دو هم اغوشی انزال زود رس اتفاق نیفتد معمولا دیگر این مساله پیش نخواهد امد ، و از انجا كه مدت زمان انزال در مرد به علت دوره نهفتگی در دفعات نزدیكی دوم به بعد طولانی تر است ، توصیه می گردد كه پس ازاولین بار نزدیكی ، برای بار دوم نزدیكی(به فاصله پنج الی ده دقیقه بعد) تكرار گردد تا طول مدت انزال در بار دوم طولانی گردد.

 

یك دلیل انزال زود رس ، دیر ارگاسم رسیدن همسر است ، بنابرین شما می توانید قبل از انكه به سكس مشغول شوید ، همسر خود را پنج الی ده دقیقه تحریك كنید ﴿بدون انكه الت تناسلی خودتان تحریك گردد ﴾ ، نحوه تحریك را خود باید پیدا كنید ، چون این گونه مسایل به فانتزی طرفین و تمایلات انها بستگی دارد  ، پس از انكه وی را تحریك كردید  ، حس كردید كه به خوبی تحریك شده است ﴿ در این حالت الت تناسلی خانمها خیس می گردد ، ورم می كند و از چهره شان هم معلوم است ﴾  مشغول سكس شوید ، اگر در این حالت او ارضا شود و شما هم حتی پس از یك دقیقه ارضا گردید ، دیگر مبتلا به انزال زودرس نیستید چون بر اساس تعریف كسی مبتلا به انزال زودرس است كه مرتبا زودتر از شریك جنسی خود ارضا گردد ، برای به تعویق انداختن انزال خود از یك كلك دیگر هم می توانید استفاده كنید ، پس از سكس اول كه شما ارضا شدید كمی دست نگاه دارید تا الت تناسلی شما از حالت عدم تحریك خارج گردد ، مثلا پنج دقیقه صبر نمایید ، در این پنج دقیقه شما باید الت تناسلی همسرتان را تحریك نمایید ، سپس برای بار دوم نزدیكی كنید ، مطمئن باشید كه همواره انزال دوم در مرد طولانی تر از انزال اول است ، مثلا اگر بار اول شما پس از دو دقیقه سكس ارضا می شوید برای بار دوم پس از شش الی هفت دقیقه ارضا خواهید شد ، در این روش دوم در واقع شما پس از یك بار انزال جنسی در اصل با همسرتان نزدیكی می كنید و چون این مدت طولانی تر است به احتمال خیلی زیاد همسرتان به ارگاسم خواهد رسید ، توجه داشته باشید در هر كدام از این روشها باید همه روشها را با هم به كار ببرید ، یعنی روش تحریك همسر را باید همزمان با روش انزال دوم همراه كنید ، حتی اگر با این روش ها روش فشار دادن الت را هم بكار ببرید خوب است ، ولی فعلا همان دو روش تحریك همسر قبل از نزدیكی را با روش انزال دوم همراه كنید ، اگر پس از یك ماه باز هم مشكل شما برطرف نشد باز هم مراجعه كنید تا از روش دارویی استفاده نماییم ، چون روش دارویی دارای اثرات جانبی است به عنوان مرحله اخر به كار می  رود  ، از این كه این قدر بی پرده توضیح دادم ببخشید ، در درمان مشكلات جنسی باید خجالت را كنار گذاشت تا بیمار بدون خجالت مشكل خود را ذكر كند.

 چگونه احتمال بارداری را زیاد كنید؟

 

از هر10 ‌زوجی كه خواهان فرزند هستند، یكی دچار مشكل باروری است. در بسیاری از موارد، علتی برای این امر یافت نمی‌شود. ناتوانی در باردار شدن، ممكن است به خاطر مشكل یك طرف یا گاهی هر دوی آنها باشد. این نمودار فقط به آن دسته از مشكلاتی می پردازد كه مردان را گرفتار می‌كنند. دو علت عمده ناباروری در مردان عبارت است از:

  

1- عدم تولید كافی اسپرم.

 

2- بسته بودن لوله‌های خروج منی(مجاری منتقل‌كننده اسپرم به آلت در طی انزال

  

در صورت تمایل به بچه‌دار شدن، باید شما و همسرتان به پزشك مراجعه كنید تا درباره برنامه‌ریزی برای یك بارداری سالم با وی گفتگو كنید. چند اقدام كمك‌كننده ساده و واضح نیز وجود دارد كه می‌توان از آنها برای به حداكثر رساندن احتمال بارداری كمك گرفت. رژیم غذایی سالم، غذاهای تازه و پر از ویتامین،‌ استراحت كافی و عدم مصرف الكل، همگی در افزایش احتمال باردار شدن كمك‌كننده هستند. مقاربت منظم ( به طور مطلوب حداقل سه بار در هفته) نیز مفید واقع می‌شود. در صورتی كه مقاربت به دفعات كمتری انجام شود، ممكن است روزهای باروری زن رد شود و فرصت تا چرخه بعدی از دست برود. روزهای باروری زن معمولاً حول‌وحوش وسط چرخه قاعدگی است. در صورتی كه مقاربت در این دوران انجام شود، احتمال باردارشدن بیشتر از بقیه اوقات است. بعد از مقاربت، زن باید10 ‌تا 15 ‌دقیقه دراز بكشد. این كار اجازه می‌دهد تا حداكثر تعداد اسپرم وارد رحم شوند. علاوه بر آن، مرد باید از پوشیدن شلوار یا لباس زیر تنگ بپرهیزد، چون لباس‌های این چنین، باعث افزایش دمای كیسه بیضه می‌شوند و تولید اسپرم را كم می‌كنند.

   

2-3-3) آزمایش منی :

 هرگاه زوجی دارای مشكل باروری باشند، آزمایش منی معمولاً از اولین آزمایش‌هایی است كه انجام می‌شود. از مرد خواسته می‌شود كه به داخل ظرف تمیزی انزال كند (منی جمع شده از كاندوم مناسب آزمایش نیست). سپس باید نمونه را در دمایی معادل دمای بدن نگه داشت و ظرف2 ‌ساعت بررسی كرد. حجم منی اندازه گیری می‌شود و سپس نمونه‌ای از آن زیر میكروسكوپ بررسی می شود تا مشكل و میزان فعالیت اسپرم‌ها مشخص شود و تعداد آنها شمارش شود. هر میلی‌لیتر از مایع منی، حاوی حدوداً 50 میلیون اسپرم است كه اكثر آنها سالم هستند. بنا به تعریف، هر گاه شمارش اسپرم كمتر از20 ‌میلیون باشد، تعداد آن كم محسوب می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه مورد غیرطبیعی، آزمایش مجدداً‌ تكرار می‌شود.

  

مشكلات بیضه و كیسه بیضه مردان:

 مشكلات بیضه : همه مردان باید به صورت منظم بیضه‌های خود را معاینه كنند چون احتمال كمی وجود دارد كه برخی تغییرات ایجاد شده در بیضه نشانه‌ای از سرطان باشند كه در صورت تشخیصِ به موقع احتمال درمان موفقیت‌آمیز آن زیاد است. در صورتی كه دچار درد هستید یا متوجه توده یا تورمی در داخل یا اطراف بیضه‌ها یا هر جای دیگری داخل كیسه بیضه شده‌اید، از این نمودار استفاده كنید تا مشخص شود كه چه زمانی باید به پزشك مراجعه كنید. در برخی موارد لازم است كه برای حفظ باروری، درمان سریع و صحیح انجام شود:

  

 

معاینه بیضه: همه مردان باید به طور منظم بیضه‌های خود را برای جستجوی انواع توده‌ها یا تورم‌ها معاینه كنند چون درمان سرطان بیضه، در صورت شناسایی سریع و به موقع، بسیار آسان است. معاینه را بعد از دوش آب گرم انجام دهید، چون كیسه بیضه در این حالت كاملاً شل شده است. تومورهای سرطانی بیضه ممكن است در مراحل اولیه به صورت توده‌ای سفت بر سطح بیضه لمس شوند. چنانچه هرگونه تغییری در هر یك از بیضه‌ها یا كیسه بیضه مشاهده كردید، هر چه سریعتر به پزشك خود مراجعه كنید.

 

توجه: در صورت پیدایش توده یا تورم در داخل كیسه بیضه حتی در صورتی كه بدون درد هم باشد ، به پزشك خود مراجعه كنید . سرطان بیضه به ویژه در مردان 20 تا 40 ساله همیشه جزء احتمالات ممكن است . این بیماری در صورت تشخیص به موقع به راحتی درمان می شود ولی در صورت غفلت ، كشنده خواهد بود.

   

مشكلات نعوظ :

 بزرگ شدن آلت مردان را " نعوظ " ‌گویند. هر از چندگاهی، اكثر مردان دچار مشكلاتی در رسیدن به نعوظ یا حفظ آن می‌شوند. هرچند این موضوع ناخوشایند است، اما مشكلات گاهگاهی نعوظ طبیعی هستند و معمولاً به علت استرس، خستگی، اضطراب یا مصرف الكل ایجاد می‌شوند. در صورتی كه دایماً در رسیدن به نعوظ مشكل دارید، به پزشك خود مراجعه كنید. در حال حاضر درمان‌های مؤثری برای ناتوانی جنسی وجود دارد.

 

 

 

مشكلات انزال :

 

در صورت ناتوانی در رسیدن به نعوظ، به ‌مشكلات نعوظ مراجعه كنید. در صورتی كه انزال (لحظـه‌ای در اوج لذت جنسی كه مایع منی خارج می‌شود) زودتر از آن چه كه شما یا همسرتان می‌خواهید اتفاق می‌افتد یا آن كه علی‌رغم نعوظ طبیعی، انزال رخ نمی‌دهد یا با تأخیر رخ می دهد، از این نمودار استفاده كنید. مشكلات انزال شایع هستند و به علت ایجاد اضطراب، خود می‌توانند باعث بدتر شدن مشكل شوند. گفتگو با همسرتان در مورد نیازهای جنسی می‌تواند بسیاری از این مشكلات را تسكین دهد. انزال زودرس به ندرت دارای علت جسمی یا عاطفی داشته باشد. رسیدن به اوج لذت جنسی بدون آن كه انزال اتفاق بیفتد، معمولاً نتیجه جراحی پروستات در گذشته است.

 

 

 

روش فشردن آلت برای عقب انداختن انزال :

 

این روش برای پیشگیری از انزال زودرس به كاربرده می شود و هم مرد و هم همسروی می‌توانند آن را انجام دهند.درست قبل از آن كه انزال روی دهد، تنه آلت را درست در ناحیه زیر سرآلت محكم بین انگشت شست و انگشت اشاره فشار دهید.این امر باعث میشود كه بخشی از نعوظ ایجاد شده از دست برود و موقتاً از انزال جلوگیری شود. با تمرین مرتب این روش، فرد می‌تواند كنترل بیشتری بر انزال خود به دست بیاورد. در نهایت، دیگر استفاده از روش فشردن لزومی نخواهد داشت.

 

 

 

درمان زود ارضایی با کنترل عضله Kegel Technique :

 

این تکنیک اولین بار توسط یک پزشک و دانشمند فرانسوی به نام آقای Kegel ابداع و معرفی شد و پس از آن به عنوان یک تمرین بسیار مفید در آموزشهای جنسی و سلامت سیستم تناسلی به کار گرفته شد.این تکنیک آخرین شیوۀ درمان انزال زودرس در دنیا میباشد.انجام این تمرینات باعث افزایش قدرت عضلات Uretro-sphinchterai شده که مزایای آن به شرح زیر میباشد :

 

  Erection بسیار قوی

 

 ارگاسمهای قوی و مکرر

   کنترل انزال

   کاهش زمان بین انزالها

    سلامت پروستات

 

Kegel Technique

 

 این عضلات بین بیضه ها و مقعد قابل لمسند.عمل آنها نگه داشتن و یا بند آوردن ادرار میباشد.این عضله کاملاً ارادی بوده و شما باید بتوانید در هر زمان آن را منقبض کنید.برای پیدا کردن این عضلات میتوانید یکبار در بین ادرار کردن آن را بند بیاورید،آنگاه متوجه خواهید شد که این عضلات کجا هستند،سپس میتوانید تمرینات زیر را در هر زمان و هر جا که باشید انجام دهید :

 

 ابتدا بطور سریع و متناوب این عضلات را منقبض و منبسط کنید ، برای شروع 20 بار و سپس این کار را تا 50 بار در هر تمرین انجام دهید. (حتی میتوانید 3 بار در روز انجام دهید) بعد از این کار یکبار این عضلات را آهسته منقبض کرده و به مدت 30 ثانیه نگه داشته و چند نفس عمیق بکشید و سپس رها کنید.معمولاً پس از یک الی یک ماه و نیم این عضلات قوی شده و شما میتوانید در حین رابطه جنسی و در لحظه ای که حس میکند در صورت ادامه دچار انزال میشوید ، کافیست که رابطه را متوقف کند و این عضله را به مدت 20 الی 30 ثانیه منقبض کنید ، انزال کنترول میشود و شما میتوانید این کار را در هر رابطۀ جنسی چند بار انجام دهید.توصیه میشود در ابتدای انجام این تکنیک از کاندوم استفاده شود (در روابط بین زن و شوهر) زیرا کاندوم باعث تاخیر در رسیدن به انزال شده و به شما زمان مناسب را میدهد تا بتوانید به موقع خود را به کمک عضله کنترل کنید.پس از مدتی که تمرینات را متناوباً انجام دادید،به مرور قادر خواهید بود که بین سرعت حرکت خود در زمان رابطه و قدرت انقباض عضله مذکور تعادلی ایجاد نمایید.در حقیقت تعریف این تکنیک عبارت است از ایجاد تعادل بین سرعت حرکت جنسی و قدرا انقباض عضله مذکور.لازم به ذکر است که در زمینه روابط جنسی ، در حالاتی که مردها حرکات جنسی را انجام میدهند زودتر به انرال میرسند.بنابراین بهتر است که در اوایل این روش ار حالاتی استفاده شود که در آن آقایان کمتر حرکت داشته باشند

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
[ نویسنده : مهدی حسینی در دوشنبه 9 آذر 1388 و ساعت 09:16 ب.ظ مرتبط با دانستنیهای ازدواج | لینک | نظرات ]امار سایت

 
 


آمار
اطلاعات سایت
آخرین بروز رسانی:
کل مطالب :

مدیر سایت:

مهدی حسینی

لینکستان

بزرگترین مرکز دانلود
بهترین سریالهای دنیا
سینما کره
محصولات زناشویی

همه لینکها

/html>